Permanentinio makiažo sektorius

Permanentinio makiažo sektoriuje abi kongreso dienas galėsite išgirsti pasauliniu mastu nusipelniusių meistrų skaitomus pranešimus ir išvysti gyvas jų demonstracijas. Kongrese sulauksime savo srities profesionalų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių.

Pirmąją kongreso dieną vyks plaukelinio efekto su šešėliavimu čempionatas “The art of STROKES & SHADING”, kurio metu susirungti galimybę turės visi kongrese dalyvaujantys PMU meistrai. Savo įgūdžius bei unikalumą galės pademonstruoti tiek aparatinio, tiek manualinio PMU meistrai. Tam bus skirtos dvi atskiros rungtys su atskirais priziniais fondais. Čempionato metu teisėjaus kongrese viešintys pranešėjai-specialistai iš užsienio ir Lietuvos. Abiejose rungtyse įsteigti trijų prizinių vietų apdovanojimai, kurių vertė 1000€, 500€ ir 200€.

Oficiali permanentinio makiažo sektoriaus organizatorė – Sandra Martis, +37067665565


Kirpėjų sektorius

Kongreso metu ypatingas dėmesys bus skiriamas kirpėjams bei plaukų stilistams. Kongreso dalyviai turės galimybę tobulinti savo žinias garsių Lietuvos bei pasaulinio lygio meistrų seminaruose. Programoje išvysite vyriškų ir moteriškų kirpimų atlikimo technikas, sužinosite apie naujausias plaukų koloristikos tendencijas, susipažinsite su įvairiomis ilgų moteriškų plaukų šukuosenų atlikimo technikomis bei stebėsite kvapą gniaužiančias šukuosenų ir kirpimų kolekcijų demonstracijas!

Oficiali kirpėjų sektoriaus organizatorė – Jolanta Mačiulienė, +37068729463


Vizažo sektorius

Abi kongreso dienas Jus stebins profesionalūs vizažo specialistai iš Lietuvos bei ypatingi svečiai iš Rusijos ir Baltarusijos! Kongreso dalyvių laukia dvi dienos, kupinos informatyvių seminarų, demonstracijų ir pranešimų apie vestuvinio, vakarinio, spalvoto bei kreatyvaus makiažo atlikimo technikas ir subtilybes bei naujausias tendencijas!

Oficiali vizažo sektoriaus organizatorė – Jolanta Mačiulienė, +37068729463


Manikiūro sektorius

Kongreso metu manikiūro sektoriui atstovaus šios srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį, kuria yra pasiruošę pasidalinti su Jumis! Dvi kongreso dienas kompetentingi lektoriai ves įvairius seminarus, demonstracijas bei pranešimus apie nagų dizaino kūrimą, meninį miniatiūrizmą naguose, nagų fotografavimo meną, manikiūro specialistams skirtų konkursų svarbą tolimesnei karjerai bei kitas manikiūristams svarbias temas.

Oficiali manikiūro sektoriaus organizatorė – Jolanta Mačiulienė, +37068729463


Blakstienų priauginimo ir antakių dizaino sektorius

Abi kongreso dienas savo patirtimi ir naudingais patarimais dalinsis daugybė žymių Lietuvos bei užsienio profesionalų blakstienų priauginimo bei antakių dizaino srityse! Specialiu kvietimu į kongresą atvyks tarptautinį pripažinimą pelnę blakstienų priauginimo specialistai iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Baltarusijos, Čekijos, Slovėnijos ir net Taivano! Dalyvių laukia pranešimai apie blakstienų priauginimo subtilybes, įvairių akių formų modeliavimą, blakstienų priauginimo treniravimą, “ombre” efektą, socialinių medijų naudojimą darbe bei daugelį kitų blakstienų priauginimo meistrui aktualių temų. Taip pat kongreso metu seminarus ves garsios natūralių antakių dizaino specialistės, kurios dalyvius supažindins su antakių dizaino taisyklėmis, antakių modeliavimu moterims ir vyrams, antakių laminavimu, dažymu ir koloristika, ombre technika bei apžvelgs naujausias natūralių antakių mados tendencijas ir kitas svarbias temas.

Oficiali blakstienų priauginimo sektoriaus organizatorė – Ilona Čypienė, +37066244515

Oficiali antakių dizaino sektoriaus organizatorė – Neringa Ankudavičienė, +37064404255